-12%

BOSCH Фрижидер KAG 93AIEP

 • No frost , Vita fresh plus
 • Енергетска класа: E
 • Боја: Инокс, Antifingerprint
 • Лед во коцкиДостапност:

Нема на залиха

223,750.00 ден 196,900.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 

 • KAG93AIEP e seria 6, E ен. класа,side by side фрижидер
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • Ентериер со метални апликации
 • LED внатрешно осветлување
 • Електронско регулирање на температурататочно дигитално прикажувањe
 • Одделно регулирање на температурата во фрижидерот и замрзнувачот
 • MultiAirflow sistem: постојана циркулација на воздухот на сите нивоа за подолга свежина
 • HomeBar: овозможува полесен пристап до пијалоци и спречува губење на енергијата
 • Врата: од нерѓосувачки челик, AntiFingerprint, страници: сива боја
 • Мраз и вода:
 • Диспанзер за мраз и вода, мини бар
 • Лед во коцки, дробен мраз и вода за пиење на располагање, осветлувањето е на допир
 • Изработка на коцки за мраз, приближно 0.9 кг / 24 ч.
 • Филтер за вода во внатрешноста
  Ладилник дел:
 • SuperCooling: брзо пад на температурата во ладилникот
 • безбедносни полици од калено стакло
 • MultiAirflow sistem
  Систем за свежина:
 • VitaFresPlus: фиока со оптимална влажност која до два пати подолго ја одржува свежината на овошјето и зеленчукот
 • 2 х MultiBox: проsирна фиока со ребрести дно, идеална за складирање на овошје и зеленчук
  Замрзнувачки дел:
 • Супер замрзнување можност за брзо замрзнување на нови и големи количини на храна
 • NoFrost: целосна заштита од создавање на лед
 • 5 полици за замрзнати производи, и уште 4 полици на вратата
 • Календар за замрзнати производи
  Технички информации:
 • Вкупен корисен волумен: 522 л.
 • Употреблив волумен ладење дел: 359 л.
 • Употреблив волумен **** замрзнувач163 л.
 • Капацитет на замрзнување11 kg / 24 часот
 • Издржливост при прекин на електрична енергија: 4 часa
 • Климатска класаSN-T
 • Емисија на бучава43 dB (A) re 1 pW
 • Годишна потрошувачка на енергија: 432kWh
 • Димензии (В х Ш х Д): 177 x 91 x 72
 • Безбедност:
 • Гаранција на производот од 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.