-13%

BFGoodrich Пневматици 225/55 R17 101V XL

– Брзински индекс: V (240 км/ч)
– Индекс на носивост: 101 (825 кг по гума)


Original price was: 10,070.00 ден.Current price is: 8,760.00 ден.

Спореди

Опис

  • Брзински индекс: V (240 км/ч)
  • Индекс на носивост: 101 (825 кг по гума)

Сигурен старт на снег и мраз, благодарение на одличниот контакт . Гума со максимизирана подлога за подабар контакт со патот. Широки ламели и шара за да полесно движење на пат со снег.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.