-12%

AUX Диспанзер за вода HD 1578 Сив

 • Диспанзер за ладна и топла вода
 • Сива боја
 • Капацитет литри на топла вода: 1литар
 • Капацитет литри ладна вода: 2.5 до 3.5 литра

 


Original price was: 11,990.00 ден.Current price is: 10,500.00 ден.

Спореди

Опис

 • Диспанзер за ладна и топла вода
 • Сива боја
 • Примена во канцеларии и за домашна употреба
 • Капацитет литри на топла вода: 1литар
 • Капацитет литри ладна вода: 2.5 до 3.5 литра
 • Енергетска класа: А
 • Волтажа: 220V-50Hz
 • Номинално внесување на топла вода: 550W
 • Номинално внесување на ладна вода: 120W
 • Капацитет на греење: ≥ 90°C 5L/h
 • Капацитет на ладење: ≤ 10°C 1.5L/h
 • Одржување: R134a/55g
 • Долен простор кој служи и како мини фрижидерче за разладување на овошје, зеленчук и пијалаци
 • Релативна влажност: < 90%

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.