-25%

SMOBY Убава куќичка

-Димензии 98х110х127см
-Препорачана возраст од производителот: 24+ месеци
-Произведено во Франција


Original price was: 11,990.00 ден.Current price is: 8,990.00 ден.

Спореди

Опис

  • Совршена куќарка со простран внатрешен простор и интересен надворешен изглед.
  • Куќарката има 3 прозорци, од напред, од позади и на страничниот дел.
  • Оваа куќичка може да остане во вашата градина во текот на целата година благодарение на пластичните парчиња третирани анти-УВ.
  • Навистина, овој третман гарантира добра отпорност и трајност на боите со текот на времето!

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.