-10%

Вграден камин PRITY VM

Вграден камин PRITY VM

 • Моќ: 13 kW
 • Погоден за простории до 70 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 50 x 52 x 90 /cm
 • Тежина : 73 кгДостапност:

Нема на залиха

52,380.00 ден 47,140.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Вграден камин
 • Моќ: 13 kW
 • Погоден за простории до 70 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 50 x 52 x 90 /cm
 • Тежина : 73 кг
 • Боја: црна
 • Гориво : дрво, јаглен
 • Дрвени рачки на вратите
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.