-10%

Вграден камин PRITY PW18

Вграден камин PRITY PW18

 • Моќ: 23 kW
 • Погоден за простории до 130 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 89 x 41 x 79 /cm
 • Тежина : 140 кгДостапност:

Нема на залиха

96,500.00 ден 86,850.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Вграден камин PRITY PW18
 • Моќ: 23 kW
 • Погоден за простории до 130 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 89 x 41 x 79 /cm
 • Тежина : 140 кг
 • Боја: црна
 • Гориво : дрво, јаглен
 • Дрвени рачки на вратите
 • Врата од леано железо
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.