-13%

MICHELIN Пневматици 245/50 R18 104V

– Брзински индекс: V (240 км/ч)
– Индекс на носивост: 104 (900 кг по гума)


Original price was: 18,300.00 ден.Current price is: 15,910.00 ден.

Спореди

Опис

  • Брзински индекс: V (240 км/ч)
  • Индекс на носивост: 104 (900 кг по гума)

Гума за зимски услови и за автомобили со високи перформанси. Нуди поголема сигурност, поголема мобилност , поголема контрола . Долговечност и заштеда на гориво. На сопирање 3 метри пократко на влажни патишта и 4 метри пократко на снег. Подобро ракување во сите зимски услови.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.