-13%

MICHELIN Пневматици 175/65 R15 84T

– Брзински индекс: T (190 км/ч)
– Индекс на носивост: 84 (500 кг по гума)


6,590.00 ден 5,730.00 ден

Спореди

Опис

  • Брзински индекс: T (190 км/ч)
  • Индекс на носивост: 84 (500 кг по гума)

Наменета за градски автомобили,повеќе наменски и семејни автомобили.Перформанси признати во тестовите спроведени од ADAC, најголемата автомобилска асоцијација во Европа.

Гума за на мраз, снег или дожд. Старт 10% полесен, Стоп 5% пократко, се вози една зима екстра.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.