-12%

Click Bluetooth Звучник BS-L1 BLUE

 • Модерен дизајн со исклучителен квалитет на звук
 • Конекција: Bluetooth V4.2
 • Фреквентен опсег: 20Hz – 20kHz
 • Дијаметар на звучник: 28mmOriginal price was: 1,260.00 ден.Current price is: 1,110.00 ден.

Спореди

Опис

 • Модерен дизајн со исклучителен квалитет на звук
 • Конекција: Bluetooth V4.2
 • Вграден Микрофон
 • Фреквентен опсег: 20Hz – 20kHz
 • Дијаметар на звучник: 28mm
 • 2 Внатрешни звучници од 2W
 • Димензии: 142 x 32 x 17mm
 • Conference call
 • Лесно пренослив и лесен за употреба
 • Издржливост на батерија: до 5 часа
 • Време на полнење на батеријата: 2 часа
 • Боја: сина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.