-12%

ZIZI Велосипед 8082 20″

– контра кочница
– корпа напред
– алуминиумски бандаши


5,120.00 ден 4,500.00 ден

Спореди

Опис

  • Велосипед 20″ 8082
  • контра кочница.
  • корпа напред.
  • алуминиумски бандаши.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.