-12%

ZIZI Велосипед 8015 16”

– Алуминиумски бандажи
– Две кочници (контра кочница)
– Браници

4,040.00 ден 3,560.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Велосипед 16” 8015
  • Алуминиумски бандажи
  • Две кочници (контра кочница)
  • Браници
  • Помошни тркала

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.