-12%

ZIZI Велосипед 3104 12”

– Боја: Сина
– Алуминиумски бандажи
– Две кочници


3,840.00 ден 3,380.00 ден

Спореди

Опис

Велосипед 12” 3104

– Боја: Сина
– Алуминиумски бандажи
– Две кочници
– Две корпи
– Помошни тркалца

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.