-9%

YUCEL Плински шпорет 4N LUX COPER

 • Плински мини шпорет
 • 4 рингли на плин
 • Плинска рерна
 • Боја: кафена7,690.00 ден 6,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Плински мини шпорет
 • Боја: кафена
 • 4 рингли на плин
 • Плинска рерна
 • Дупло стакло
 • 1 плитка тава
 • 1 длабока тава
 • Димензии на шпоретот (Ш x Д x В): 40 x 40 x 20 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.