-10%

YENKEE Жичан маус YMS 4005BK

 • Пренослив и практичен мини маус со USB кабел
 • Боја : црна
 • USB порта:Windows ME/2000/XP/Vista/7/8 или Mac OS X
 • Погодна за двете раце200.00 ден 180.00 ден

Спореди

Опис

 • Пренослив и практичен мини маус со USB кабел
 • Оптимален избор за лаптоп корисници и патници
 • Погодна за двете раце
 • Боја : црна
 • Резолуција: 800 DPI
 • Димензии: 89 x 50 x 35 mm
 • USB порта:Windows ME/2000/XP/Vista/7/8 или Mac OS X
 • Кабел должина: 1,25 m
 • Тежина: 57 g
 • УСБ-кабел: 0.7 m
 • Влез: DC 5 V / 100 mA (DC)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.