-8%

YENKEE Жичан маус YMS 1015BK

 • Жичан маус со 1000 DPI оптички сензори
 • Боја : црна
 • Погоден за домашна и канцелариска употреба
 • Гумирана површинаДостапност:

Нема на залиха

120.00 ден 110.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Жичан маус со 1000 DPI оптички сензори
 • Боја : црна
 • Погоден за домашна и канцелариска употреба
 • Гумирана површина
 • Димензии: 104 x 66 x 39 mm
 • USB порта:Windows XP/Vista/7/8 или Mac OS X
 • Кабел должина: 1,25 m
 • Влез: DC 5V / 100mA

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.