-10%

YENKEE Тастатура YKB 1010CS

 • Тастатура со продолжеток за одмарање на рацете
 • Компатибилен со Microsoft Windows 95 /98 //Me / 2000/ XP/ Vista/ Windows 7
 • Удобно и тивко пишување
 • Ултра тенок дизајн520.00 ден 470.00 ден

Спореди

Опис

 • Тастатура со продолжеток за одмарање на рацете
 • Удобно и тивко пишување
 • Тастатурата е опремена со 104 стандардни копчиња, 15 мултимедија и интернет кратенките и контрола за јачината на тркалото
 • Ултра тенок дизајн,кој обезбедува оптимална и пријатна позиција на пишување
 • Димензии: 473 x 195 x 11 mm
 • USB 1.1
 • Компатибилен со Microsoft Windows 95 /98 //Me / 2000/ XP/ Vista/ Windows 7

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.