-10%

YENKEE Тастатура YKB 1002AD

 • Удобно и тивко пишување
 • USB порта: Windows ME/2000/ XP/Vista/7/8 или Mac OS X
 • Тежина: 380 g
 • Работен напон: 5V DCДостапност:

Нема на залиха

200.00 ден 180.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Удобно и тивко пишување
 • Мултимедијални копчиња кои овозможуваат контрола на некои од најчесто користените апликации со претискање на едно копче
 • Димензии: 438 x 136 x 17 mm
 • Тежина: 380 g
 • Должина на кабел: 140 см
 • Работен напон: 5V DC
 • Работна струја: 100 mA
 • USB порта : Windows ME / 2000 / XP / Vista / 7/8 или Mac OS X

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.