-10%

YENKEE Футрола за таблет YBK 1010BK

 • Погодна за 10” таблети
 • Материјал: синтетичка кожа
 • Приклучок: микро USB
 • Влез: 5V DC / 50 ~ 100mAДостапност:

Нема на залиха

555.00 ден 499.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Погодна за 10” таблети
 • Вградена тастатура
 • Материјал: синтетичка кожа
 • Приклучок: микро USB
 • Должина на кабел: 31 cm
 • Влез: 5V DC / 50 ~ 100mA
 • Работи правилно само со уреди што поддржуваат OTG
 • Надвор Димензии: 282 x 190 x 28 mm
 • Внатрешна Димензии: 276 x 180 x 17 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.