-24%

XIAOMI MI Електричен тротинет M365 BLACK

– Bluetooth конекција со телефон
– Максимална брзина до 25 km / h
– До 30 km поминато растојание со едно батериско полнење
– 5 h до целосно полнење на батеријата


33,000.00 ден 24,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Материјал од алуминиумска легура
  • Тркала: 8,5”
  • Мотор: 250 W
  • Тежина 12.5 kg
  • Максимална брзина до 25 km / h
  • До 30 km поминато растојание со едно батериско полнење
  • 5 h до целосно полнење на батеријата
  • LED осветлување
  • Носечка тежина до 100 kg
  • Bluetooth конекција со телефон

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.