-25%

Wingoal toys Семеен ден со пони

599.00 ден 449.00 ден

Спореди

Опис

  • Барби и нејзината ќерка на семејно патување.
  • Мобилниот телефон и фотоапаратот се подготвени да го овековечат јавањето на пони.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.