-25%

Wingoal toys Боуни со проодувалка

-Бебето има специјалена тркачка проодувалка во форма на автомобил.
-Симпатичното бебе шета само.
-возраст: 3+
-димензии: 26 x 14 x 26 см


1,380.00 ден 1,040.00 ден

Спореди

Опис

  • Попладнето можете да го поминете во друштво бебето кое во вечерните часови можете да го искапете.
  • Бебето има специјалена тркачка проодувалка во форма на автомобил.
  • Симпатичното бебе шета само.
  • Ставете ја безбедносната кацига на вашето бебе и забавата може да започне!
  • Додека пешачи, бебето испушта различни звукци на трки.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.