-25%

Wingoal toys Боуни со лулка

-Бебето Боуни е уникатно, привлечно и забавно.
-Тоа самостојно ги движи рацете, нозете и главата.
-Димензии: 26 x 14 x 26 см

1,380.00 ден 1,040.00 ден

Спореди

Опис

  • Бебето Боуни е уникатно, привлечно и забавно.
  • Тоа самостојно ги движи рацете, нозете и главата.
  • Боуни има своја лулка во која обожава да се лула, да одмара.
  • Таа исто така, знае и да ползи.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.