-25%

Wingoal toys Боуни со коњчето за лулање

-Големината на куклата е 16 см. За играчката да работи, потребна е 1 батерија 1.5V AAA LR03.
-Батерии не се вклучени.


1,380.00 ден 1,040.00 ден

Спореди

Опис

  • Бебето Бони има руса коса и големи сини очи.
  • Бони сака да јава коњ на лулка.
  • Бебињата на Бенкин се дизајнирани специјално за девојчиња.
  • Децата уживаат да си играат со кукли кои изгледаат како вистинско бебе, да ги учат да лазат и да ги прават првите чекори со нив, да се капат заедно во кадата, да се лулаат во креветчето…

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.