-21%

Wingoal toys Барби во Петшоп

-Имаат слатко кученце, масичка, столче и потребни додатоци за хранење на кученцето.


560.00 ден 440.00 ден

Спореди

Опис

  • Барби и нејзината мала ќерка во нивниот петшоп.
  • Имаат слатко кученце, масичка, столче и потребни додатоци за хранење на кученцето.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.