-25%

Wingoal toys Барби со скутер

590.00 ден 440.00 ден

Спореди

Опис

  • Дојде денот и кога Барби реши да ја научи својата ќерка да вози скутер.
  • Сетот содржи барбика, мини барби и скутер.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.