-25%

Wingoal toys Барби со скутер

670.00 ден 500.00 ден

Спореди

Опис

  • Вози полека и безбедно!
  • Пролетните денови се одлични за семејни собиранки.
  • Барби и нејзината ќерка со скутер денеска ќе ве посетат.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.