-24%

Wingoal toys Барби со облека

-Куклата можете да ја облечете во најразлични фустани, да ја декорирате со накит и додатоци како што се чанти,
но и додатоци за фризер.


860.00 ден 650.00 ден

Спореди

Опис

  • Сетот содржи прекрасна кукла од тијара.
  • Куклата можете да ја облечете во најразлични фустани, да ја декорирате со накит и додатоци како што се чанти, но и додатоци за фризер.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.