-26%

Wingoal toys Барби со додатоци

-Има свои шминки, но и додатоци за средување на косата, како фен, чешал, фигаро, ножички…


610.00 ден 450.00 ден

Спореди

Опис

  • Барби доаѓа во комплет со тоалетна маса и столче.
  • Има свои шминки, но и додатоци за средување на косата, како фен, чешал, фигаро, ножички…

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.