-25%

Wingoal toys Барби со додатоци

-Барби има и корпа во која носи храна и садови за кученцето, како и средства за негова хигиена.


660.00 ден 495.00 ден

Спореди

Опис

  • Сетот содржи Барби мајка, мини барби и кученце.
  • Барби има и корпа во која носи храна и садови за кученцето, како и средства за негова хигиена.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.