-29%

Wingoal toys Барби невеста

560.00 ден 400.00 ден

Спореди

Опис

  • Барби во невестински фустан со тијара на главата.
  • Освен невестинскиот фустан има и еден коктел фустан со кој полесно ќе ја помине ноќната забава.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.