-25%

Wingoal toys Барби модел

359.00 ден 269.00 ден

Спореди

Опис

  • За малите девојчиња.
  • Кукла со модерна облека, со две чанти, 2 пара обетки и чевли.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.