-25%

Wingoal toys Барби фризерка

630.00 ден 470.00 ден

Спореди

Опис

  • Време е за нова фризура.
  • Добредојдовте во салонот на Барби. Салонот има стол за шишање, фен, четка за коса, фигаро, ножички…

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.