-23%

VOX Вградна плотна EBC 200 DB

– Број на рингли: 2
– Вкупна моќност: 3 kW
– Индикатор за загреана рингла, сигурносно заклучување, копчиња на допир
– Димензии за вградување (ШxД): 270 x 490 mm


Достапност:

Нема на залиха

8,040.00 ден 6,190.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Вградна плотна – стаклокерамика
  • Број на рингли: 2
  • Стаклокерамика, 145 mm, 1200 W
  • Стаклокерамика, 180 mm, 1800 W
  • Вкупна моќност: 3 kW
  • Индикатор за загреана рингла, сигурносно заклучување, копчиња на допир
  • Димензии за вградување (ШxД): 270 x 490 mm
  • Димензии (ШxВxД): 290 x 47,5 x 520 mm
  • Боја: црна
  • Гаранција: 60 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.