-10%

VOX Вертикален замрзнувач VF 2550

– Нето волумен: 182 л
– 6 фиоки
– Промена на смерот на отворање на вратата
– Енергетска класа: А+


17,160.00 ден 15,450.00 ден

Спореди

Опис

 • Нето волумен: 182 л
 • 6 фиоки
 • Промена на смерот на отворање на вратата
 • Енергетска класа: А+
 • Гас: R600a
 • Потрошувачка на енергија годишно: 238 kWh
 • Тивок при работа
 • Бучава: 41 dB
 • Димензии (ШxВxД): 540 x 1455 x 595 mm
 • Боја: бела
 • Рачно одмрзнување
 • Гаранција: 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.