-13%

VOX Вертикален замрзнувач VF 2500F

– Нето капацитет на уредот 188 л
– Внатрешен замрзнувач 6 фиоки
– Систем за ладење Static


18,500.00 ден 16,100.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на контрола Електронски
 • Нето капацитет на уредот 188 л
 • Внатрешен замрзнувач 6 фиоки
 • Систем за ладење Static
 • Систем за одмрзнување Рачно
 • Гас R600a
 • Капацитет на замрзнување 9.10 кг
 • Климатска класа T / SN
 • Класа на енергија F
 • Zero Clearance Да
 • Ниво на бучава 40 dB
 • Потрошена енергија (kWh/години) 246 kWh
 • Реверзибилна врата Да
 • Висина 1455 мм
 • Ширина 540 мм
 • Длабочина 595 мм
 • Гаранција 5 години
 • Боја Бела
 • Нето тежина 45 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.