-13%

VOX Тостер TO 1020

– Моќност – 850 W
– Капацитет – 2 парчиња леб
– Електронска регулација на нивото на печење – 6 нивоа
– Мултифункционалност – Тостирање, одмрзнување, загревање


2,860.00 ден 2,490.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност – 850 W
  • Капацитет – 2 парчиња леб
  • Електронска регулација на нивото на печење – 6 нивоа
  • Мултифункционалност – Тостирање, одмрзнување, загревање
  • Автоматско исклучување, сад за трошки што лесно се вади
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.