-13%

VOX Тостер TO 01102

– Моќност – 700 W
– Капацитет – 2 парчиња леб
– Електронска регулација на нивото на печење – 7 нивоа
– Автоматско исклучување, сад за трошки што лесно се вади


1,140.00 ден 990.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност – 700 W
  • Капацитет – 2 парчиња леб
  • Електронска регулација на нивото на печење – 7 нивоа
  • Автоматско исклучување, сад за трошки што лесно се вади
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.