-13%

VOX Тостер SM 2005

– Моќност – 700 W
– Капацитет – 2 сендвичи
– Димензии на плочата – 23 x 14.5 см1,480.00 ден 1,290.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност – 700 W
  • Капацитет – 2 сендвичи
  • Димензии на плочата – 23 x 14.5 см
  • Автоматска контрола на температурата, изолирани топлотни држачи, светлосни сигнали, простор за чување на каблите
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.