-13%

VOX Тостер SM 100 GM

– Моќност – 700 W
– Капацитет – 2 сендвичи
– Светлосни сигнали
– Изолирани топлотни рачки


1,600.00 ден 1,390.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност – 700 W
  • Капацитет – 2 сендвичи
  • Светлосни сигнали
  • Изолирани топлотни рачки
  • Простор за чување на каблите
  • Автоматска контрола на температурата
  • Димензии: 20.8 x 26.6 x 8.3 cm
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.