-13%

VOX Термобокал WK 8008

– Моќност – 2200 W
– Капацитет – 1.7 л
– Скриен греач од нерѓосувачки челик
– Aвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедно


1,830.00 ден 1,590.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност – 2200 W
  • Капацитет – 1.7 л
  • Скриен греач од нерѓосувачки челик
  • Aвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедно
  • Материјал на изработка – Стакло
  • Лесно складирање – Простор за чување на каблите
  • Дупли ѕид, приказ на искористеноста на садот од двете страни, заштита доколку бокалот нема вода
  • LED осветлување околу греачот
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.