-13%

VOX Термобокал WK 1917 M

– Моќност: 2200 W
– Капацитет: 1 л
– Материјал на изработка: пластика
– Скриен греач од не’рѓосувачки челик


1,020.00 ден 890.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 2200 W
  • Капацитет: 1 л
  • Материјал на изработка: пластика
  • Скриен греач од не’рѓосувачки челик
  • Простор за чување на каблите
  • Aвтоматско исклучување ако бокалот се отстрани од базата, дупли ѕид, приказ на искористеност од двете страни, заштита доколку бокалот нема вода
  • Гаранција: 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.