-13%

VOX Телевизор TV UHD 55ADS314H Smart

– Тип на екран: Direct LED ultra slim
– Димензија на екран: 55″/140cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2


25,200.00 ден 21,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: Direct LED ultra slim
 • Димензија на екран: 55″/140cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • 3D: Не
 • Smart Телевизор: Android 9.0
 • Wi-Fi: WI-FI интегриран
 • Приклучоци: HDMIx3, USBx2, PC влез, AV влез, LAN, CI+, Component, Оптички излез, излез за слушалки
 • Фунцкии: H.265, PVR, Hotel Mode, MultiScreen, YouTube, FaceBook, Twitter
 • Боја: Сива
 • Гаранција: 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.