-13%

VOX Телевизор TV UHD 50ADS314B Smart

– Големина: 43″ (109 см)
– Екран: LED
– Разолуција: Full HD 1920×1080
– Smart Телевизор: Android 7.1


22,890.00 ден 19,900.00 ден

Спореди

Опис

  • Тип на екран: Direct LED ultra slim
  • Димензија на екран: 50″/127cm
  • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
  • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
  • 3D: Не
  • Smart TV: Да
  • Wi-Fi: WI-FI интегриран
  • Приклучоци: H.265, PVR, Hotel Mode, HDMIx3, USBx2, PC влез, AV влез, LAN, CI+, Component, Оптички излез, излез за слушалки
  • Боја: Црна
  • Гаранција: 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.