-13%

VOX Телевизор TV LED 39DSA662B

– Големина: 39″ (100 см)
– Екран: LED
– Разолуција: Full HD 1920×1080
– Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2


11,400.00 ден 9,900.00 ден

Спореди

Опис

  • Големина: 39″ (100 см)
  • Екран: LED
  • Разолуција: Full HD 1920×1080
  • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
  • Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
  • Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+,
  • SPDIF излез, излез за слушалки
  • Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
  • Гаранција – 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.