-13%

VOX Телевизор TV LED 39ADS316B Smart

– Големина: 39″ (99 см)
– Тип на екран: Direct LED Slim
– Разолуција: HD 1366×768
– Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2


15,980.00 ден 13,900.00 ден

Спореди

Опис

  • Големина: 39″ (99 см)
  • Тип на екран: Direct LED Slim
  • Разолуција: HD 1366×768
  • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
  • Smart: Android 7.1
  • Youtube, Facebook, Twiter, Multiscreen
  • Моќност на звучниците: 2 x 6W RMS
  • Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
  • Технологии: Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
  • Гаранција – 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.