-14%

VOX Телевизор TV LED 32DSA311B

– Големина: 32″ (81 см)
– Екран: LED
– Разолуција: HD 1366×768
– Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2


10,290.00 ден 8,900.00 ден

Спореди

Опис

  • Големина: 32″ (81 см)
  • Екран: LED
  • Разолуција: HD 1366×768
  • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
  • Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
  • Приклучоци: HDMI x3, USB, AV влез, VGA, CI+, COAX излез, излез за слушалки
  • Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
  • Гаранција – 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.