-13%

VOX Телевизор OLED 55ADJ798B Smart UHD

– Тип на екран: OLED
– Димензија на екран: 55″/140cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2


80,380.00 ден 69,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: OLED
 • Димензија на екран: 55″/140cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart Телевизор: Android
 • Wi-Fi: WI-FI интегриран
 • Вградени звучници со моќност од 2 x 10W RMS
 • Приклучоци: HDMIx3, USBx2, VGA, AV влез, LAN, CI+, TF слот, оптички излез, излез за слушалки
 • Фунцкии: 4К, H.265 HEVC, JBL звук, OLED, PVR
 • Боја: Сива
 • Гаранција: 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.