-13%

VOX Телевизор LED Full HD 42DSQGB

– Големина: 42″ (107 см)
– Екран: Direct LED slim
– Разолуција: Full HD (1920×1080)
– Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2


15,530.00 ден 13,500.00 ден

Спореди

Опис

  • Големина: 42″ (107 см)
  • Екран: Direct LED slim
  • Разолуција: Full HD (1920×1080)
  • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
  • Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
  • Приклучоци: HDMI x2, USB, антена влезови x2, AV влез, CI, излез за слушалки, SPDIF излез
  • Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
  • Боја: црна
  • Гаранција – 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.