-13%

VOX Телевизор LED 50ADWFFL Smart UHD

– Големина: 50″ (127 см)
– Екран: Direct LED Ultra Slim
– Разолуција: 4K (3840 x 2160)
– Smart Телевизор: Android 9.0


27,480.00 ден 23,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Големина: 50″ (127 см)
 • Екран: Direct LED Ultra Slim
 • Разолуција: 4K (3840 x 2160)
 • Smart Телевизор: Android 9.0
 • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
 • Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
 • Приклучоци: HDMI x3, USB x2, Aнтена влез x2, AV влез, CI, SPDIF оптички излез, аудио излез, LAN
 • Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR
 • Друго: Hotel Mode, Sleep Timer, повеќејазичен OSD, Miracast, HDR10 + HLG, Dolby Digital Plus (DD+), екран без рамка
 • Боја: црна
 • Гаранција – 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.