-13%

VOX Телевизор LED 50ADWD1B Smart UHD

– Големина: 50″ (127 см)
– Екран: Direct LED slim
– Разолуција: 4K (3840 x 2160)
– Smart Телевизор: Android 9.0


26,330.00 ден 22,900.00 ден

Спореди

Опис

  • Големина: 50″ (127 см)
  • Екран: Direct LED slim
  • Разолуција: 4K (3840 x 2160)
  • Smart Телевизор: Android 9.0
  • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
  • Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
  • Приклучоци: HDMI x3, USB x2, антена влезови x2, AV влез, CI, SPDIF оптички излез, аудио излез, LAN
  • Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, H.265 HEVC, PVR, Hotel Mode, HDR10, Miracast, Dolby Digital Plus
  • Боја: црна
  • Гаранција – 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.